| Pisicutza_7612 a întrebat:

Draga TPU. iar o problema cu prietenul meu...deja cand vorbim. nu stiu nu tare mai avem momente frumoase.adica tot cf.bine uoh go on cmz.cmfcrying as vrea sa fie altcumva.ca alta data vorbeam cat de mult ne iubim.ne alintamlove struck acum sad nu mai e la fel.nu stiu vreau sa il sun. dar sal alint.sa ii zic ceva sa simta ca il iubesc.sa fie fericit.sa ii intru in sufletlove struck daca intelegeti. ceva sfaturi ce sa ii zic ca sa simta ca il mai iubesc... ceva orice imi va fi de folos:* mersilove struck. funditalove struck promitlove struck

Răspuns Câştigător
| AI3x a răspuns:

Cauta tot ce ii place lui si incearca sa le faci pe cat mai mult posibil cu mici cuvinte acolo ex "gurita mea" "iubirea mea" intelegi tu si poate... rezolvi cevawinking