| Sweetyass a întrebat:

Draga TPU! Ma simt extrem de rau. Acum ceva timp m-am indragostit de un baiat. Nu era deloc genul meu si totusi vedeam in el lucruri pe care nu le vedeam la alti baieti. Am inceput sa iesim, sa tinem unul la altul, sa vorbim zilnic....pana eu i-am gresit. De fapt am iesit cu mai multi prieteni si eu am inceput sa flirtez cu toata lumea asa cum am fost invatata. Ei bine, el a devenit foarte gelos, ceea ce pentru mine era de neinteles. Adica noi eram prieteni doar, nu? In acea seara si-a spart de un copac telefonul foarte foarte scump si a facut mare scandal. doua zile nu mi-a raspuns la telefon si cand am vorbit mi-a spus totul. Ca ma crede perfecta, ca tine la mine din toata inima, ca el ma iubeste de atata timp si eu nu am fost in stare sa inteleg asta, ca se gandeste foarte mult la mine si ca sufera mult din cauza mea. Am discutat si am spus ca nu mi-am dat seama de asta, mi-am cerut mii de scuze si acum suntem impreuna. De 2 luni. Ne iubim foarte mult. Desi suntem foarte departe unul de altul si daca ar fi sa fim mereu impreuna, asta ar fi singura problema. Ma simt rau din cauza ca eu nu pot sai ofer lui nici macar un sfert din dragsotea pe care mi-o da el mie. ma respecta foarte mult, ma iubeste, ar face orice pentru mine ( a si facut orice pana acum). Chiar orice. Iar eu nu sunt ca el. La mine totul trece repede, sunt indiferenta si-l fac numai sa sufere. II zic mereu ca nu il merit da nu ma intelege. Isi da seama ca despartirea va fi sigur de la mine. Eu il iubesc...da nu simt inca ca e persoana potrivita. Nu vreau sa ii zic. O sa moara. Ce as putea insa sa fac? Si din cauza ca il iubesc ii zic ca nu il merit. Si sa ma lase cat mai poate. Ma simt ca un monstru. Nu stiu ce sa fac? El face prea multe pentru mine

Răspuns Câştigător
| deliqventa13 a răspuns:

Tu nu ar fi trebuit sa flirtezi.Nu asa e dragostea.Trebuie sa inveti sa tii la el si sa il respecti asa cum face si el

| Sweetyass explică (pentru deliqventa13):

Aveti dreptate foarte mult. El mereu imi zice ca oamenii ca el sunt luati de prosti. Nu vreau sa-l las. Si eu il iubesc. Numai ca ma simt inferioara in aceasta dragoste in comparatie cu el. Cred de asemenea ca ar trebui sa invat sa tin la el la fel de mult. Nu o sa mai gasesc oameni ca el

| deliqventa13 a răspuns (pentru Sweetyass):

Bravo! Asa sa faci :* Funda? big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il faci sa inteleaga ca nu simti la fel pentru el. chiar daca o sa moara, asta e, asa e cand pui prea multe sentimente in ziua de azi, esti luat de prost. spune-i ca e gata si nu-l mai contacta.