| dumy_1885 a întrebat:

Draga TPU! Mam tuns si vreau sa imi creasca parul cat mai repede fiindca nu imi place cum sunt tunsa. aveti ideei cum sa fac sa imi creasca parul mai repode? o solutie... ceva? dau fundita+votcrying

Răspuns Câştigător
| MicutzaaPooh a răspuns:

Poti sa folosesti ulei de ricin, odata pe luna sa tunzi din varfuri sau sa-ti pui extensii clip-on big grin

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Pai laptele e foarte bun pentru par pentru ca parul "mananca" f mult calciu care se gaseste in lapte. Daca mai este incaa la magazin revista bravo girl nr 10 exista un articol cu 100 de metode pentru par.

| miranda a răspuns:

Eu am inteles ca si babanele ajuta, sa mananci cat mai multe banane.

| mami a răspuns:

Parul creste in medie 2 cm pe luna
poti folosi ulei de ricin cu petrol care se poate cumpara in farmacii sau drogherii
m-am se scrie m-am

| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai este un ulei de rachin ceva de genu:Xfunda?