| viatadecacatt a întrebat:

Dragi baieti.De ce acceptati sa fiti cu o fata daca domniile voastre o inselati? Nu va ajunge decat ea, preferati mai multe(ma refer la aia care fac asa.care nu, bravo lorhee hee

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ei faptul ca sunt doriti de mai multe fete le hraneste ego-ul. Fac asta pentru a prinde incredere in ei si a nu pune sentimente in relatii. Cei care fac asta o fac pentru a fi mereu atragator pentru doamne. Cei care iubesc nu mai simt nevoia asta. Stiu ca au tot ce vor acasa si nu mai simt nevoia sa umble din floare in floare.

| Silvia a răspuns:

Dar eu nu intelegthinking Cine a zis ca toti baietii inseala? Inseala cei care nu iubesc persoana de langa ei, care nu sunt fericiti, cei care au nevoie de inca o persoana[sau mai mult...cine stielaughing] pentru a se simtii bine.Eu cred ca o fata ar trebui sa fie in stare sa tina un baiat langa eawinking. Daca nu, inseamna ca baiatul acela nu merita si tot ce vrea el este...``placere``hee hee.

| Silvia a răspuns:

Ma bucur pentru apreciere candyshop, dar as fi fost si mai fericita daca ai fi reusit sa imi scrii numele corectlaughing.

| Aly07 a răspuns:

Dar exista si fete care fac acelasi lucru (ma refer la inselat ) totusi ar trebui evitate tipurile astea de persoane mai ales ca si iubita/iubit.

| alexutzu00791 a răspuns:

E greu sa fii baiat:->

| Andra_5221 a răspuns:

Chiar daca nu sunt baiat imi permit sa raspund...depinde de fata. De exemplu daca fata respectiva e foarte frumoasa si dorita de toti baietii din liceu, baiatul va avea orgoliul gadilat foarte tare daca el va fi alesul, iar dupa ce se va intampla asta el nu va avea nici o rusine in a o parasi, sau a o insela sau...etc.

Se numeste teribilism, sete de magulire si vanitate...lucruri fara priza la inima.

| noname_1116 a răspuns:

Silvlvia ultimele cuvinte sunt mult prea adevarate big grin... ai mare dreptate thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu, se pare ca nu le ajunge doar o fata.Nici nu stiu cum ar trebui sa fie o fata ca sa-i potoleasca unui barbat setea de aventura.Nu-mi dau seama si pace.

| xAL a răspuns:

Same (amibotea) rolling on the floor