| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, acum cateva zile trebuia sa ma intalnesc cu niste prieteni mai exact doi baieti.M-au chemat in parc iar eu am venit cu doua prietene de ale mele si cu inca un baiat pe care ei nu il cunosc.Cand am ajuns in parc, locul in care trebuia sa ne intalnim cu totii le-am facut cunostinta baietilor cu baiatul care era cu noi iar unul dintre ei m-a intrebat de fata cu toti ce sunt eu cu baiatul respectiv.
Daca puteti sa imi spuneti de ce m-a intrebat chestia asta.Tin sa mentionez ca eu cu baiatul care a intrebat nu sunt nimic.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te-a intrebat din curiozitate, asa cum facem de altfel toti, doar ca a preferat sa te intrebe pe tine direct, nu pe altii.

| mi25 a răspuns:

Din curiozitate. Depinde ce rol avea intalnirea.

| Emma18P a răspuns (pentru mi25):

Pur si simplu sa stam.Stii cand iesi cu prieteni si nu faci cam nimic