| Alexiika a întrebat:

Dragi TPU, am nevoie de ajutor, Am o prietena pe care o iubesc foarte mult si tin la ea, dar problema e ca ea se cam supara pe mine din cauza unor banalitati.Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac! E prietena mea cea mai buna...

Răspuns Câştigător
| iuliana06 a răspuns:

Spune-i ca nu are de ce sa se supere si explica-i ca te deranjeaza ceea ce face. Daca e cu adevarat prietena ta cea mai buna cu siguranta va intelege si va incerca sa se schimbehappy