| florentina25 a întrebat:

Am si eu o problema cu iubitul, se supara foarte repede, de exemplu intr-o zi imi era rau si nu vroiam sa ma vad cu el si a zis ca nu am chef de el ca nu stiu ce si s-a suparat, ne-am impacat, dar se supara foarte repede spune ca ma iubeste si eu il iubesc pe el dar,. asta ma deranjeaza. Ma ajutati si pe mine cu un sfat.

2 răspunsuri:
| AkexD a răspuns:

Hm,sunt de parere ca... si tu te superi in momentul in care el merge la fotbal, sau cu baietii pe tine lasandu`te de`o parte.Gandeste-te doar... daca el intr-adevar ar fi vrut sa te vada s-ar putea spune ca a avut un motiv pentrucare sa se supere, pbb ca la fel ai fi facut si tu.

| florentina25 explică:

Nu nu ma suparam, daca ii era rau si imi spunea ca nu poate sa se vada ca mine nu ma suparam, dar in fine.