| Condratt a întrebat:

Dragilor, merita sa iti lasi parul lung?

9 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Nu prea se mai poarta

| KristalPop a răspuns:

Da, merită.

| Chronicles a răspuns:

Dacă eşti fată, se merită. Dar dacă eşti băiat, lumea o sa te cam ia la mişto, şi mie una, nu mi se pare ok.

| olimpia69 a răspuns:

Depinde. Sean Paul, Ombladon, samd au avut parul lung si le statea ft bine cu codite. Deci daca tu consideri ca ai fizionomia de asa natura incat sa iti stea bine cu el lung eu zic DA! happy

| Condratt explică (pentru olimpia69):

Multumesc pentru indrumare! O seara frumoasa! happy

| olimpia69 a răspuns (pentru Condratt):

La fel si tie happy

| Allissandra a răspuns:

Daca esti fata da. Insa daca esti baiat nu mi se pare foarte masculin sa porti par lung. Parerea mea

| seriosule a răspuns:

Cum s-a mai spus daca esti baiat nu cred ca ai vrea sa stii cum ti-ar spune oamenii pe langa care treci... daca esti fata merita...