| teona125 a întrebat:

Dragilor,Tata vrea sa il cunoasca pe prietenul meu, suntem impreuna de 2 luni jumate si a vrut sa il cunoasca mai de mult dar nu am prea avut ocazia, acum recent nu a mai prea fost de acord sa am prieten si ieri seara am discutat cu el si cand s-a ridicat sa plece la dus mi-a spus din nou ca vrea sa il cunoasca, il stie din poze din vedere asa dar nu personal, cum sa le fac cunostinta? am emotii >:" x_X

1 răspuns:
| dooinitza a răspuns:

Pentru ce sa ai emotii: parintii ar trebui sa-ti aprecieze alegerea asa cum e.O simpla cina cu bancuri amintiri si toate celelalte chestii (depinde si de cit de severi sunt parintii tai ) dar ai grija prietenul sa se comporte decent