| AndreeaZM a întrebat:

Dragilorr,Este un tip de care imi place foarte mult...si cand facea ceva de nu imi convenea vorbeam foarte urat cu el,l-am jignit, l-am vorbit de rau la lume si el stie. dupa cate i-am facut cum mai poate fii bun cu mine? I-am gresit cu multe.Cum mai mai poate suporta? Le-am mai gresit si la alti.dar cand le greseam nu mai era buni cu mine.Si tipu asta de care imi place este bun cu mine indiferent de ce greseala ii fac. Ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Probabil ca te place foarte mult.Dar tu continua sa fii nesimtita si va realiza ca e mult prea bun pentru tine. Dupa ce ca iti ofera toata atentia lui il si vorbesti de rau? Lumea e satula de fete ca tine. Imi pare foarte rau de acel tip, ca e fraier...