| xXLipHeartSweetieDudeXx a întrebat:

Dudes, doar sa ma distrez cati metri inaltime are Justin Bieber? respect cei care il plac, adica mi-e nu imi place dar n-am nimic cu oameni

7 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

1 60... cel putin asa scria in Popcorn.

| Crisu a răspuns:

In popcorn scria 1. 60 si pe net scrie 1. 71 laughing adica totusi e diferenta de 11 cm thinking
Il intrebam cand vine sa dea concert in Romania laughing))

| TaylorSwift a răspuns:

1 singur metru cu siguranta! dar... asa si cu centimetri are 1, 60 cum scrie in POPCORN sau 1, 71 cum scrie pe un site foarte cautat de vedete.

| OnNne a răspuns:

Deci sa va lamuresc, daca asta e cat "selena gomez" care are 1, 64 el c-am cat ar putea avea?
1.65 maximhappy

| morena238 a răspuns:

Este clar 1 75 in cel mai accesat site de justin si de lumea de pe popcorn logic au scos-o din acel site popcornul si au pus adevaratul in fals ca din 1 75 au facut 1.60 ca sa nu ii dea in judecata administratorii site-ului pe cei de la popcorn pentru plagiator de titluri si administratorii siteului au vb cu doctorul privat a lui justin si are 58 kg si 1.75 inaltime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.70