| Sara a întrebat:

Dupa cat timp ti ai dus iubitul acasa?batting eyelashes la parinti ma refer sau sa i faci cunostinta... se sperie baiatul oare daca ii faci o asa propunere chiar daca relatia e serioasa si de cam jumatate de an.batting eyelashes e prea devreme?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu l-am dus dupa vreo 10 luni si nu i-am propus eu, el a avut aceasta initiativa. Eu zic sa mai astepti un pic, e imposibil sa nu vina el cu ideea de a-i cunoste pe ai tai, daca are ganduri serioase.

12 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Nu cred ca se sperie, si n-ar avea de ce...pai cred ca mai conteaza si varsta voastra.acum doar n-o sa vii la 14ani cu el.sa-l prezinti... drept ce? viitor ginere?laughingdaca relatia este serioasa, iar voi aveti +17ani, atunci ar fi cel mai indicat sa-l prezinti, fiindca sa vada si mamica cu cine-ti petreci u noptiile prin clubhee hee. ceauhappy

| Nastia a răspuns:

La mine si la alte fete d la mine d-aici ii ducem oarecum repede acasa,. pentru ca n-aveam unde sa ma int cu el sa nu mam mai vb unii si l-am bagat in camera mea, normal ca am vb intai cu mami,... daca e un baiat adevarat nu s sperie si s va intelege cu ai tai, .succes!winkingps; e super tarziu!]a trecut destul vroiam sa zic,...[felicitari pentru o asemenea relatie]

| DenissaDeea a răspuns:

Pai vorbiti si cadeti de un comun acord sa va vizitati parintii/ai tai-ai lui, nu e prea devreme o jumatate de an!
In cazul meu a insistat el sa vina sa vorbeasca cu parintii mei despre relatia noastra si a fost ok/noi ne am vizitat dupa doua luni/si acum avem cinci ani de casatorie/mult curaj si fi curajoasa succes!

| Ys a răspuns:

Io dupa o saptamana l am adus ca sa imi cun parintii.acumna depinde si ce fel de panrinti ai.ai mei sunt f de treaba si nu au fosr probleme. dar daca parintii tai au un caracter mai dificil i ai mai usor.si tptusi jumatate de de an e ceva.nu ar trebui sa se mai sperie. daca e suficient de matur ar trebui sa stea chill

| LoryM22 a răspuns:

Incearca smug

| white_2190 a răspuns:

Nu are de ce sa se sperie...bineintzeles.depinde si de parinti tailaughing intai trebuie sa vorbesti cu ei, sa ii anunti, apoi sa il duci pe el sa il prezinti.nu cred ca este devreme.acum depinde de varsta voastra...succes

| Paula a răspuns:

Eu l-am prezentat dupa 2 luni laughingrolling on the floor saracu tremura tot laughingrolling on the floor

| miry a răspuns:

Daca te iubeste nu are motive de speriat din contra el ar trebui sa iti propuna sa iti cunoasca parintii

| masly a răspuns:

Pai dupa atata timp. el nu ti-a zis niciodata ca vrea sa iti cunoasca parintii?:I.ciudat...acum chiar sa se sperie nu stiu u il kunosti mai bine:tongue

| galileo a răspuns:

Ceau. Depinde ce varsta aveti, ce fel de relatie. Daca te iubeste el va veni cu initiativa de a cunoaste pe parintii tai, daca te iubeste va accepta si nu ai va fi jena sa stea in fata parintilor tai. Eu cred ca ar trebui sa mai astepti putin, sa il cunosti mai bine, sa il lasi pe el sa vina cu initiativa.

| alex66om a răspuns:

Sincer... dupa cum iti cunosti familia...este numai decizia ta...Bafta...

| Artemis a răspuns:

Nustiu ce sa zic depinde de baiat, eu cu prietenul meu ne cunosteam de mult si pana la urma am ajuns sa fim si impreuna... la doua saptamani dupa aceasta l`am dus sa il prezint alor meiwinking! Pot sa spun ca nu ii era de loc frica sau ma rog nu avea de loc emotii happy! Desi in cazul meu au cam fost cand trebuia sa ma prezinte alor sai. Eu spun sa il intrebi pe el ce parere ar avea cu asta si o sa vedeti impreuna daca va mai trebui sa asteptati sau nu happy! Bafta!