| alinalin01 a întrebat:

Dupa ce am cunoscut o fata pe facebook, ma gandesc sa iesim la o plimbare prin parc. Mi se pare mai bine asa, o sun si-i spun sa ne cunoastem mai bine si ma gandesc ca data viitoare sa iesim la un suc. Este o idee buna?happy

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Cred ca este mult mai bine sa discutati prin telefon, in special daca doresti sa o inviti undeva.

| ElenaSA a răspuns:

Da, e mai bine sa vorbiti la telefon mai intai.Dar nu intotdeauna ce vezi pe internet e si real... Poti sa ai surprize.