| fancyLadyGaga a întrebat:

am nevoie de un raspuns. M-am despartit acum 3 luni de fostul iubit cu care am fost 2 luni si ceva. La scoala se cam uita insistent la mine,si mereu cand sta cu spatele, dupa ce trec de el se uita dupa mine. Ce ar insemna asta? Ca inca simte ceva...sau? Multumesc si Funditahappy

Răspuns Câştigător
| BSwwatch a răspuns:

Depinde de implicare, daca a pus suflet este foatre probabil sa mai aiba sentimente da orgoliu nu-l lasa sa le arate si doar este tradat de anumite gesturi, precum asta, cu intorsul capu-lui dupa tine dupa ce treci pe linga el!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil ca inca mai simte ceva dar e destul de orgolios sa recunoasca

| Schatzyyyyy a răspuns:

Posibil inca simte ceva pentru tine, daca, te-a iubit cu adevarat, si a tinut la tine, dar orgoliu si indiferenta sunt mari!

| pufulichi a răspuns:

Desigur ca simte inca ceva pentru tine, asta e evident.