| TCristi a întrebat:

Dupa cum suntem obisnuiti, internetul e plin de site-uri de divertisment si programe concepute pentru entertainingul nostru, avem facebook, youtube, twiter, yahoo, dar vreau sa va intreb ce credeti ca lipseste? Aveti voi vreo idee ce ar mai putea aparea in viitorul apropiat, sau ce ati vrea sa apara?

Răspuns Câştigător
| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Aici ai nevoie de imaginatie happy...Pai pentru inceput ne-ar trebui un site de sharing...(Stiu ca exista) dar nu cel obsinuit, un site in care poti vorbii cu prieteni si sa le trimiti fisiere de dimensiuni mari gen:
-Haide sa ne jucam Black OPS
*Cutarescu transmite Black OPS.exe
Si in care sa nu dureze asa mult timp,
Daca ma gandesc bine...foarte multe idei au fost luate... daca ma gandesc la un viitor mai apropriat, M-as gandi la un site cu holograme nu stiu big grin

3 răspunsuri:
| BaiatSincer a răspuns:

Pai na ceva gen raspuns la toate intrebarile sa se faca un site in care gasesti tot felul de raspunsuri la toate felurile de intrebarii laughing ar fi foarte util

| TCristi explică (pentru BaiatSincer):

TPU este un site unde gasesti raspunsuri tongue si daca nu aici, yahoo answerswinking tongue

| BaiatSincer a răspuns (pentru TCristi):

Nu fratee ceva mai complex ceva gen google dar sa ai toate raspunsurile din lume la orice intrebare fara rasp prostesti si etcwinking