| middle654 a întrebat:

Dupa parerea voastra,cine ar trebui sa invete mai bine, sa aiba note mai bune la scoala, fetele sau baietii?

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

O spui de parcă un gen ar trebui să gândească, iar celălalt să fie sclav într-o așa societate idioată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câte balerci de ţuică ai băut înainte să postezi asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza genu? crezi sa baietii sunt mai inteligenti ca fetele sau invers? toata lumea trebuie sa invete bine

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Eu cred ca ambii trebuie sa invete la fel de bine. Pa, pa.

| Radu1015 a răspuns:

Oricine!

| rememberme24 a răspuns:

Eu cred ca si fetele si baietii ar trebui sa invete la fel de bine, sa aiba note cat mai bune.Insa,cel putin din cate am vazut eu la mine la scoala, fetele invata mai mult decat baietii(poate pentru ca noi ne maturizam mai repede decat acestia si stim ca daca nu inveti nu vei reusi in viata)

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru rememberme24):

Cu siguranta noi ne maturizam mai repede ca baietii laughing

| VisionsofaGod a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Din cate am observat, fetele sunt mai constiincioase, le pasa mai mult de ce zic altii si nu vor sa dezamageasca persoanele din jur. Plus ca sunt mai sociabile. Dar oare asta inseamna sa fi matur? Depinde cum definesti maturitatea.

| razvanytb a răspuns:

Pai baieti ca fetele se descurca destul de bine la scoala