| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca porti sutien ti se lasa sinii?

7 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Nu este adevarat! laughing
Din`contra! Daca porti sutien, sanii tai vor parea mai mari si mai sexy.

Sper ca te-am ajutat.

| PrecioussGirl a răspuns:

Am citit pe net si scria ca daca poti sutienul foarte des da ti se pot lasa.
scria ca trebuie sa folosim sutienul doar in cazuri speciale.

http://www.gandul.info/......zi-3122788

| Paradise a răspuns:

Pai da, par mari si sexy, dar ea nu la asta se referea. Cred ca se referea ca dupa ce il dai jos. dupa o perioada in care l'ai purtat. Nici pe mine nu ma lasa mama sa port sutien inainte, ca cica mi se lasa sanii, dar nu am ascultat'o. Port sutien de vreo 5 luni si momentan nu e nici'o schimbare :*, poate mai incolo, cine stie. Funda?

| DianaScorpio a răspuns:

Da, este adevarat. Pentru ca ei se "dezobisnuiesc" sa se sustina singuri, sunt obisnuiti sa ii sutina sutienul, si in timp se lasa.
Insa uite un truc: fa exercitii care sa iti lucreze pectoralii, si astfel, vor sta sanii ridicati.

| amicumms a răspuns:

Da

| Ghitulescu007 a răspuns:

Nu.doar daca scoti sarma aia.happy. fundita?:O3

| MORENA2011 a răspuns:

Asta mi-a spus si mie mama cand eram mai mica sa nu port si nu am ascultat-o, acum intr-adevar am sani lasati dar nu iti pot confirma care a fost cauza pentru ca eu am fost si grasa inainte si acum am mai slabit, nu stiu daca te-am ajutat dar daca poti sta fara sutien de ce sal pui?