| hermione a întrebat:

E adevarat ca miley cyrus e lesbiana?

13 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Nu cred ca e laughing acum cateva luni zicea ca are un prieten de care a zis ca nu se desparte niciodata.

| Mjdolhfi a răspuns:

=]]Nu nu e adevaratEa a fost iubita lui Liam:]]

| LNK a răspuns:

E adevarat ca nu ne intereseaza?
Foarte adevarat.

| ColorfullColors a răspuns:

La cati prieteni a avut tu ce crezi? Pe langa asta i-a cam placut si de Justin Bieber... Ma rog, a avut un crush.

| Punky a răspuns:

Da este, iar eu sunt Nick Jonas deghizat in psihopat.

| Rebecca a răspuns:

E adavarat ca elena are dreptate? Logic. Oare voi chiar nu aveti ce face, incat va preocupati de atractia sexuala a unei de'asta. ***. artista

| resp3ct a răspuns:

Eu zic ca e lesbiana big grin

| Ioana_2793 a răspuns:

Chiar nu ma intereseaza subiectul.Nu`mi pasa, e viata eibig grin.

Te ajuta cu ceva daca afli sau nu?

| BOGDAN a răspuns:

Nu e... asa sunt toate vedele vazute

| anghelbogdan a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes.

| bybyypazz a răspuns:

Nu

| alina72 a răspuns:

Da este lesbiana! Sa sarutat live cu o femeie la un concert.