| anonim_2681 a întrebat:

E adevarat ca rasul ingrasa? daca da de ce?

4 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Servus anonim nu e adevarat pentru ca daca ar fi eu as fi obeza de la atata ras?
pentru ca am tratat situatia asta de criza... ce ar fi sa-mi dai papion?

| georgiana37 a răspuns:

Din cate am citit p net se spune ca slabeste pentru ca se depune un efort intre creier si stomac si slabesti.

| DjBl3ndar a răspuns:

Nu, nu-i adevarat de unde ai auzit tampnia asta. Ba din contra rasul slabeste.
O ora de ras in hohote ajuta la arderea aceluiasi numar de calorii ca si ridicarea greutatilor timp de 30 de minute, si este indicat sa radem in fiecare zi cel putin 30 de minute.

O portie zilnica de ras pentru reducerea greutatii si intarirea sistemului imunitar.

Daca vrei sa afli mai multe despre ras intra aici http://www.stilfeminin.ro/diete-si-fitness/Rasul-slabeste.html

Sper ca te am ajutat. Bafta! Si nu uita sa razi :))

| Crissww a răspuns:

Nu unde ai auzit asta? E o idiotenie...