| maliutza a întrebat:

E adevarat ca toti baietii sunt la fel?batting eyelashes). sfaturi:-D.eu cred ca nu... voi ce parere aveti?big grin

Răspuns Câştigător
| YllyLoveCrazy a răspuns:

Nu toti baieti sunt la fel... unii sunt indrazneti,smekeri,iar unii sunt dulci, amabili, rusinosi...
asta este doar parerea mea...
Fundita pls
Nu am niciunasad

8 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu ai cum să generalizezi nimic. Excepţiile există şi vor exista tot timpul. Deci nu, nu suntem toţi la fel.

| Enma a răspuns:

Nu sunt toti la fel decat daca ii prinzi in grupul lor special de prieteni in care se dau tari straight face dar asa nu sunt toti la fel happy

| buterfly a răspuns:

Nu stiu ce sa zic as tinde sa zic ca poate da, majoritatea dintre fete ar tinde sa zica asa...dar nu putem spune ca e chiar asa!winking
Chiar daca sunt atatia care isi bat joc daca putem spune asa care nu stiu sa aprecieze un lucru atunci cand il au.stim ca baietii oricum sunt foarte diferiti de noi fetele atlcumva isi arata sentimentele altcumva se manifesta in anumite imprejurari.
Am tinde sa spunem ca nu exista multe diferente dar sunt atat de multe.Mi-ar trebui foarte mult timp sa scriuwinking.
Orikum ideea e ca unii dintre baietii sunt asa cum ar trebui sa fie.Atenti cu pers din jur(de aici putem sa ne gandim la orice situatie, orice persoana)

| INeverStopLoving a răspuns:

Nu toti sunt la fel. Ei se comporta in functie de cum te comporti tu. Daca te comporti corect si corespunzator, si ei se poarta frumos insa daca tu esti geloasa, crizata etc, atunci nu are cum sa fie dragut cu tinewinking Bineinteles ca si comportamentul lui conteaza insa al nostru mai mult pentru ca ei sunt mult mai influientabili decat noi. Noi nu, suntem mai hotarate si sigure pe noi si pe fortele noastrte proprii. Si nu uita vorba din popor: "Barbatul ii capul si femeia gatul". Deci care-l intoarce pe carehee hee gandeste-te! :*

| RoxXxiIi a răspuns:

Ieu zic ca da oh go on
Daca pana acum nu ai acceasta parere nu mai e mult si int.o zi cu sigurantsa vei crede si tu asta oh go on happy

| szergiu a răspuns:

Cum sa fim la fel?laughing)) suntem trasi la indigo? :o Te inseli laughing)

Caracterul difera de la persoana la persoana. mai ales caracteru moral. Adica un baiat care il vezi "facut" ma refer care a facut sala sau mai stiu eu ce care pare dur poate fi extrem de sensibil. Ceea ce inseamna ca difera de la unu la altu.=>> toti gandim altfel. avem interese diferite. nu toti vrem acelasi lucru de la o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suntem la fel.suntem diferiti pana la un anumit punct.de ex,cam toti ne holbam la o fata frumoasa,cam toti practicam un sport.dar unii suntem mai sensibili, mai romantici, altii mai smecherii...

| mihaelaf a răspuns:

Nu,nu toti baietii sunt la fel... unii fac lucruri pe care fetele nu le apreciaza doar pentru ca asa au vazut sau sa nu se faca de ras in fata prietenilor...dar sunt si baieti carora nu le pasa de cei din jurul lor, fac ce simt si stiu sa isi aleaga prietenii(care au aceeasi gandire poate cu a lor si nu e nevoie sa ii impresioneze cu gesturi prostesti):d