| Sebastian1236882 a întrebat:

E ceva normal sarutul pe buze, adica te poti saruta cu oricine la misto?

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Frate sincer îți spun nu-i normal sate pupe cu forța unde sunte în jungla? Cei asta pupatul pe buze cu forța? Dacă tu făceai așa ceva ști nu ca era viol? Gata deja politia era acolo de mult era și la director reclam și aveai și probleme cu politia și cu părinți dar uite ca viata nu-i corecta pe ia de ce nimeni nu o acuza de viol? Ce tot cu forța nu este? Tea pupa cu forța pe puza deci? Viol mergi spune-i la directoare nu-i normal asa ceva sate pupe cu forța.

8 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Tu te-ai sărută cu oricine la mișto? Ce întrebare mai este și asta? Cum adică sate sărute oricine la mișto cum vine asta asta? Și clar nu ași lasă pe nimeni sa ma sărute.

| Sebastian1236882 explică (pentru 1997onur):

Pai azi m-a sarutat o colega pe buze asta ce inseamna?

| 1997onur a răspuns (pentru Sebastian1236882):

De unde sa știu eu? Dece a făcut așa ceva? Dacă tu nu ști eu de unde sa știu?

Anul trecut munceam pe plajă și o clienta tot vinea la noi era tânără era client fidel în fiecare dimineață era prima sa șezlong eu munceam pe plajă dădeam salteaua și cocktail ști și într-o zi deodată ma pupa pe mine pe obraz deodată fără sa fac eu nimic sa-i spun măcar ceva eu ma uita în gol la mare și eram cu mâinile la spate deja nu mai vedeam nimic de la căldură și ma doare și capul și abia vedeam și vine ia și ma pupa cu forța și i-am spus ca dacă mai face așa ceva am s-o reclam la șef și nu mai calcă in viata ei pe aicia și ia s-a dus și ma spus la șef și m-a chemat și i-am spus adevărul ca mam pupat cu forța șeful în loc sai spună ca nu a făcut bine și nu-i normal sa pupa pe cineva cu forța a început sa rad -_- și ia și el râdeau de mine și după m-am enervat și mi-am dat demisia și tot el m-a chemat înapoi și mia mărit salariu aveam asa niște nervi Dumnezeu mieste martor ca de nervi îmi venea s-o înjur dar am zis mai bine tac ca deja aveam nervi și ia tot se plimba pe acolo și râdea de mine cu prietenele ei de cate ori ma vedea aveam asa niște nervi.

| Sebastian1236882 explică (pentru 1997onur):

Ea nu ma place si m-a sarutat pe buze nu pe obraz adica m-a sarutat cu forta pentru ca n-am vrut

| mgtow a răspuns (pentru Sebastian1236882):

Din scarba nu te saruta aia, sigur i-a placut

| darrio2007 a răspuns (pentru Sebastian1236882):

Probabil inseamna ca ti-a transmis ceva.

| 1997onur a răspuns (pentru Sebastian1236882):

Frate sincer îți spun nu-i normal sate pupe cu forța unde sunte în jungla? Cei asta pupatul pe buze cu forța? Dacă tu făceai așa ceva ști nu ca era viol? Gata deja politia era acolo de mult era și la director reclam și aveai și probleme cu politia și cu părinți dar uite ca viata nu-i corecta pe ia de ce nimeni nu o acuza de viol? Ce tot cu forța nu este? Tea pupa cu forța pe puza deci? Viol mergi spune-i la directoare nu-i normal asa ceva sate pupe cu forța.

| gabrielamatei30 a răspuns:

Da, te poți săruta la mișto, dar tot la mișto poți să ne-o faci.

| gabrielamatei30 a răspuns:

Da, te poți săruta la mișto, dar tot la mișto poți să n-o faci.