| LittleLady a întrebat:

E culmea! chiar nu mai exista persoane sincere pe planeta asta?

8 răspunsuri:
| maryngeorge a răspuns:

Persoane vor fi mereu in care sa poti avea incredere, cu toate ca din ce in ce mai putine persoana mai sunt de incredere dar totusi mai sunt

| τττ a răspuns:

Bună.
Da există.Dar din păcate nu se găsesc la tot pasul.
Pa, pa.

| Voidwithin a răspuns:

Posibil sa existe dar nu prea cred.

| olivert1310 a răspuns:

Bunatatea unui om este relativa. Oameni sinceri mai exista, daca nu ai intalnit pana acum niciunul inseamna ca nu ai cautat in locul potrivit. Tine minte un lucru: daca vrei sinceritate, trebuie sa dai sinceritate, daca vrei dragoste sincera si neconditionata, trebuie sa oferi la fel.
Nu mai zice ca mai bine nu te mai nasteai. Chiar crezi ca se merita sa-ti regreti viata pentru cineva care nu are un sistem de valori morale corect? Crezi ca se merita sa fi trista tot timpul din cauza cuiva caruia nu-i pasa de nimic? Viata are atat de multe lucruri frumoase de observat si explorat pe care ni le-a dat Dumnezu... noi ne pierdem timpul cu oameni care nu merita. Stiu ca teoria este usoara insa cu practica este mai greu. Exerseaza si bucura-te de tot. Pana vei gasi un om sincer te vei lovi de multi nesinceri SI CE E DE FACUT ATUNCI? Sa te sinucizi pentru ca viata nu este cum te asteptai? Fi tare si nu descuraja. Oamenii sinceri sunt atat de greu de gasit tocmai pentru ca atunci cand ii gasim, sa-i pretuim cu adevarat.

| LittleLady explică:

sadadica acum spune ca esti de treaba si tu chiar crezi apoi te face prost pe la spate. offffffff
urasc viata asta! mai bine nu nasteam!

Răspuns utilizator avertizat
| KrYsTy2OOO a răspuns:

Eu voi fi sincer cu tine: intrbarea asta nu are raspuns.

| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Ba da, dar toti suntem sinceri pana la un moment dat.Devenim rai, atunci cand am fost prea buni cu cine nu trebuia!