| Toxicated a întrebat:

Hey am si eu o problema imi place de o fata, ii din scoala dar nu am vorbit niciodata cu ea nici pe Facebook nici in viata reala.Cum as putea sa vorbesc cu ea, si dupa sa o fac sa-i placa de mine.Multumesc de raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Inceputul a răspuns:

Abordeaz-o pe Facebook, da-i si tu un like cevahappy gaseste un subiect despre care ai putea vorbi cu ea si daca o vezi in scoala salut-o ca poate se opreste si vorbeste cu tine. Daca nu opreste-o tu si vorbeste cu ea. Eu zic sa te consulti si cu un prieten.

| Toxicated explică (pentru Inceputul):

Vreau sa zic ca-s mai timid, iar ea la scoala sta numai cu fetele.Incerc sa gasesc niste subiecte de vreo 2 luni, dar nu pot sa-mi fac curaj

| Inceputul a răspuns (pentru Toxicated):

Hmmmm, timiditatea complicheaza tot...Niciodata nu este singura? Ai putea sa o saluti si vezi ce se mai intampla. Cred ca stiu cum rezolvam problema. Salut-o de fiecare data cand o vezi cam 3 zile la rand si intr-o seara trimite-i un mesaj pe Facebook. Sau poti trimite un mesaj din greseala si sa zici: aaa, scuze din greseala, iar daca zice ca nu e nimic sau altceva intreab-o ce face si vorbeste cu ea. Daca nu vrei asa doar scrie-i. Na..pai cred ca o sa te descurci tuhappysucces

| Toxicated explică (pentru Inceputul):

Multumesc sper ca voi reusi

| Toxicated explică (pentru Inceputul):

Faza e ca i-am scris faza cu greseala iar ea a raspuns laughing)))))))))))) mor bine si dupa nu i-am mai scris nimc.Chestia e ca ii si cu un an mai mare si nu stiu dc dar cu alte fete nu imi era asa rusine dar cu ea simt ca nu pot zice nimic.

| Inceputul a răspuns (pentru Toxicated):

Hai mahappy incearca.