| Ghostttt a întrebat:

Cum sa-mi dau seama daca o fata ma place fara sa vorbesc cu ea, ci doar ne stim din vedere, de pe la scoala? Nu vreau raspunsuri gen "du-te si vorbeste cu ea".

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca ai zis fara raspunsuri cu "Du-te si vorbeste cu ea.", dar comunicarea este esentiala, chiar ar trebui sa vorbesti cu ea.

| dianainsta01 a răspuns:

Nu ai cum sa placi pe cineva fara sa il cunosti macar putin. e imposibil. gaseste motive sa vorbesti cu ea sau imprieteneste-te cu prieteni de-ai iei ca sa stai in preajma ei.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Pai poti sa te uiti pe you tube.
Acolo sunt filmulete care iti arata comportamentul unei fete cand este atrasa de cineva. Se numeste limbajul corpului happy

| Iridescent a răspuns:

Cum sa invat fara sa deschid cartile? Cam asa suna intrebarea ta.