| xDidi a întrebat:

E in regula daca ma dau cu rimel, cu luciu de buze si blush cand ies sa ma plimb sau cu fetele? Apropo, fac 13 ani in august.

Răspuns Câştigător
| Muppet a răspuns:

Eu zic că deocamdată e mai bine să rămâi mai naturală că o să ai tot timpul din lume să te machiezi. Bineînțeles, e normal pentru o fată să se mai dea cu rimel, gloss sau ceva mai discret chiar și la vârsta ta, dar numai nu exagera. Încă ceva, fondul de ten hrănește acneea, deci mai bine îl eviți că la 13 ani cred ca ai tenul curat.

3 răspunsuri:
| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Da mi se pare ok. Doar esti fata DDD

| Alexandra_7889 a răspuns:

Daca la 12 ani deja te dai cu rimel ruj etc etc...luciu...la 15 16 ani cu ce o sa te mai dai thinking fii mai naturala esti inca copil :* eu am 15 ani jumate si abia daca ma dau cu rimelwinking pentru ca mi se pare ca incarca foarte mult

| xDidi explică:

Ma refeream la varsta. Am 12 fac 13. In grupul meu fetele nu se prea machiaza, de asta am intrebat.