| DavidutzAgache694 a întrebat:

E în regula dacă mai spun câteodată chestii care le aud la prietenii mei? Sau când vad expresiile lor faciale?

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Este ok dar încearcă sa inventezi și propriile expresii happy

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Anturajul întotdeauna influentează, asa ca ai grija cu cine ești prieten happy da, este perfect normal sa preiei gesturi, fraze, expresii din moment ce petreci mult timp in preajma lor. De altfel, te sfătuiesc sa ai grija ceea ce "împrumuți" de la ei in asa fel încât sa nu o iei pe o cale greșita. Ai grija de tine!

| MihaiMB a răspuns:

Contează și ce spun, tu trebuie doar să iei exemplu în sens pozitiv, doar ce înveți bun de acolo.