| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca fata mea de aproape 13 ani sa ai 1, 62 inaltime? Cam cat o sa mai creasca in inaltime?

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu va faceti griji. Fetele inalte sunt in acelasi timp si foarte frumoase.big grin Nu este nimic rau in aces lucru happywinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

V-a mai creste dar nu in acelasi ritm.

| Zâmbărici a răspuns:

Dar inaltimea asta depinde sh de greutate nu ati mentionat greutateawinking

| mioara a răspuns:

Va mai creste in inaltime pana la 20 ani

| buburutza a răspuns:

Poate sa se mai inalte sau poate nu.Mai aveti rabdare pana la 20 de ani.

| us3r a răspuns:

Nu te speria.nu e grav .nu o sa mai creasca de acum ...asa de multwinking

| Foca_4528 a răspuns:

Mioara te contrazic pana la 18 ani pentru ca fetele se dezvolta repede iar baieti pana la 20 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai vrut sa spui cumva. adica fata ta sa aiba 1, 62 thinking pai... o sa mai creasca vreo 5-6 cm cam asa. nu mai mult. stai calma:*. te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar si eu sunt curioasa. fata mea are 1, 60. si are 12 ani. dar nu m-am gandit sa pun intrebarea. off. nu vreau sa fie foarte inaltaa. ce as putea sa fac? cat o a mai creasca?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

eu stiam ca fetele cresc in inaltime pana la 13 ani cam asa. apoi stagneaza din crestere. crec pe an cam 1 cm cam paana la 16 ani. eu asa stiam. si cred ca fata dvs va avea in jur de 1.70 maxim 1.71. mai mult sigur nu, te asigur! asa ca stai calma!:* pupici!:X