| ContDOARdeINTREBARI a întrebat:

E normal la 13 ani aproape 14. 1, 65 inaltime si 45 kg?

10 răspunsuri:
| Panteraa a răspuns:

E chiar mai bine decat normal. eu tot atatia ani am si am 1, 70 si 55 de kg.

| Mashiro a răspuns:

Nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok, dar cu 1-2 kg in plus ar fi si mai bine.In orice caz, esti in crestere si greutatea se va modifica cu timpul, fara a face ceva anume.

| Darkus a răspuns:

E bine cum esti! scucces si bafta

| bkb300 a răspuns:

Pai eu zic ca e normal si eu am aproape 14 ani da am 1, 69-70 da sunt mai grasut.

| TommyHilfiger a răspuns:

Da

| TheAnonym a răspuns:

Da la mine e foarte naspa dar asta e!

| AzaghastDxFyuro a răspuns:

Nu e normal deloc,la varsta si inaltimea ta, plus ca esti baiat, e normal sa ai intre 50 si 60 de kg.

| Nyckol a răspuns:

La inaltimea ta esti slabut.Ar trebui sa ai cam 55 de kilograme.Pentru ca se zice ca greutatea trebuie sa fie cu 10 mai mica decat inaltimea:d... Funda?

| nat a răspuns:

Da... as vrea eu sa am inaltimea 1, 65!