| coadadematura a întrebat:

E normal ca la 17 ani, 1.71 inaltime sa am 12-13 cm la penis in stare erecta? Credeti ca va mai creste?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca-i normal, daca tu atat ai mostenit de la tatal tau.
Oricum, obisnuieste-te cu gandul ca ai doar 12 cm, ca asta va fi masura ta, pana la moarte.
Din pacate, cresterea penisului se incheie la 16 ani, chiar daca tu mai poti creste in inaltime, pana la 20 de ani.

| mihai69 a răspuns:

Când ești tu în stare erectă, sau penisul? că nu se prea înțelege...

| coadadematura explică (pentru mihai69):

Penisul,eu nu am cum sa fiu asa

| mihai69 a răspuns (pentru coadadematura):

Mă miram și eu...
Păi în cazul ăsta, ești ok.

| Donsavas a răspuns:

Va mai crește în timp.

| aimullah123 a răspuns:

In general femeile sunt mai satisfacute de penisuri mai mici. Lor le plac cele mari dar se poate sa le cauzeze dureri in timpul actului sexual. La tine 12-13 cm nu e o dimensiune foarte mica. Sunt oamenii care au gen 5cm. Aia da, au motive sa fie nemultumiti. Dar la tine e ok. Nu e cazul sa iti fa ci griji. Poate iti va mai creste. Cine stie?