| Meli2314 a întrebat:

E normal sa am emotii pentru liceu? La voi cum a fost prima zi?

17 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

A fost oribil

| RareşTPUro a răspuns:

Este normal fiindca este ceva nou pentru tine, dar te vei obisnui repede si o sa iti placa mai mult la liceu. Viata de liceu este cea mai frumoasa dintre gimnaziu, facultate si master. Ai sa vezi! happy

| RAY a răspuns:

A fost ok, desi clasa a 9 a a fost mai grea sa spun asa

| neutrino a răspuns:

1. Este normal sa ai emotii.
2. Tot cu emotii.

| Doub a răspuns:

Da, e normal, dar ai să vezi că totul o să fie bine. Nu-ţi mai face atâtea griji şi bucură-te de vacanţă.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Sau nu

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

De ce nu?

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Stiu ca ti s-a parut genial pentru ca m-ai cunoscut pe mine, nu te mai ascunde

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu m-am băgat degeaba sub pat

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Asta explica multe

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Da, e normal, dar ei stiu si cand se incepe anul ei aduc salvari la poarta scolii si va ia la urgente daca lesinati laughing

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu mi se pare normal sa ai emotii. La mine prima zi a fost usoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal. Nu imi amintesc prima zi de liceu, deci banuiesc ca nu a fost cine stie ce.

| doreal a răspuns:

Si eu am emotii laughing. Numai cand ma gandesc la prima zi si la noii mei colegi din care cunosc doar 2 ma ia asa cu spasm >,

| ABCD122 a răspuns:

Da, e normal sa fii emoționată pentru prima zi.
Si eu trec la liceu si, sincer am emoții. happy

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

E absolut normal, mai ales daca nu cunosti pe nimeni in colectiv. Incearca sa fii tu insati si o sa depasesti cu bine pragul emotiilor! Oricum, in ziua deschiderii vei intalni si cunoscuti.
Eu am avut in liceu si colegi din generala si asta m-a ajutat f. mult.

| Awwwww a răspuns:

Mi-as fi dorit sa fie vacanta in prima zi de scoala.laughing Mi-a placut ideea de a nu cunoaste pe nimeni din viitoarea clasa pentru ca puteam sa-mi construiesc o noua,, imagine'' in legatura cu atitudinea sau comportamentul fata de ei si chiar am reusit. Daca ar fi in clasa cu mine un fost coleg, ar observa ca sunt mai schimbata, mai indrazneata. laughing