| anonim_4396 a întrebat:

Sunt boboaca anul asta big grin si am cateva emotii.
Cum a fost prima zi de liceu?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Prima mea zi de liceu thinking
Ce-i drept am ajuns la timp pentru festivitatea de deschidere (ceea ce nu ma reprezinta)am fost inchisi in sala de sport,singurele persoane care a iesit atunci in evidenta au fost: un nene aprins la fata,probabil putin alcool (nu garantez)care facea pe toata lumea sa rada prin comportamentul lui,necaracteristic unui parinte whistling o tipa brunetica care s-a asezat langa mine (si viitoare colega) si tipul inalt din fata mea (isi incepuse discursul directoarea,iar asta era precum un oblon)ehhh a trecut si astahee hee in rest, stiu ca am ajuns ultima in clasa si toti se holbau la mine, ultima la catalog (mereu am fost ultima)si trebuia sa-i dau inca din prima zi peste nas cocalarului clasei si ma va tine minte pentru tot restul vietii probabil din moment ce apelam la acelasi mijloc de transport...toate bune si frumoase.Nu prea imi place la liceu (adevarul este ca eu nu ma dau in vant dupa nicio institutie de invatamant laughing ) dar e aiurea pentru ca sunt 14 clase si nu gasesti niciun loc nepoluat fonic. Poate la tine va fi mai bine...tin sa mentionez ca eu sunt irascibila, aroganta, egoista si vesnic nemultumita de societatea in care traim "I hate people so hate vices"daca esti altfel prima ta zi de liceu va fi cu siguranta diferita big grin Succes!

| Anya15 a răspuns:

Hey! si eu sunt boboaca. sper sa-ti mearga bine luni:*

| Buubuuuu a răspuns:

Si eu sunt bobocicaapuppy dog eyes.Si am si eu emotii:-s.Bafta luni!:*