| NevastuicAaA a întrebat:

E o fata care ma place, eu nu o plac asa de mult, dar simt ceva pentru ea si as vrea sa o cunosc mai bine. Dar nu stiu cum.Imi este rusine.hee heeImi puteti spune ce sa fac?

3 răspunsuri:
| NevastuicAaA explică:

Am uitat sa mentionez ca deja vorbesc cu ea pe mess! Fata in fata nu i-am spus mai mult decat salut laughing

| OliviaHoran a răspuns:

Fii mai increzator in tine si vorbeste cu eabig grin

GossipGirl

| CoCa8coLa a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea. Poti incepe conversatia cu formule de tipul: "buna! ce mai faci?", apoi te gindesti la o tema de disutie care te-ar interesa si astfel o vei cunoaste mai bine...cred...