| NevastuicAaA a întrebat:

E o fata care ma place, eu nu o plac asa de mult, dar simt ceva pentru ea si as vrea sa o cunosc mai bine. Dar nu stiu cum.Imi este rusine. Vorbesc deja cu ea pe mess. Da vreau mai mult laughing. fata in fata nu i-am spus mai mult decat salut.Imi puteti spune ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Vorbeste cu ea.De ce sa iti fie rusine? Ea te place.Fii normal.Intreab'o de scoala, ce hobby'uri are. ultimile relatii. ce ii place, ce nu ii place.

| Deniisze a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si vorbeste cu ea fata in fata. straight face
Nu o evita asa pentru ca ea va crede altceva happy
Vorbiti si totul va fi bine, stai linistit ca nu musca din tine fata laughing
Sper ca ti-am fost de folos intr-un fel!
Andreea

| bianka93 a răspuns:

Pai ar trebui sa vb mai mult ca ea si fata in fata.
sa iei u initiativa.si vezi ke va iesi...
happy

| Bya_5208 a răspuns:

Iesi cu ea in oras, eu stiu...o intrebi tot ce'ti trece prin minte...n-are de ce sa-ti fie rusinelaughing. Succes. Funda?batting eyelashes

| denisa_3178 a răspuns:

Ai putea sa o inviti undeva la un suc sau la un film sau sa ii ceri numarul de telefon. Incearca sa iti faci curaj si sa vorbesti cu ea, probabil ea si-a dat seama ca deja o placi.