| AndreYutzUU a întrebat:

Salut.Imi place o fata si i-am spus acest lucru. Eu sunt mai mult ca sigur ca si ei ii place de mine adica cand ma vede vine la mine imi spune buna etc. Dar nu stiu ce sa fac mai departe. Imi puteti da un sfat?(este prima fata care i-am spus ca o plac). Mskbig grin

5 răspunsuri:
| robert48 a răspuns:

Nu te mai prosti! Treci direct la fapte! Cand vine la tine data viitoare ii zici gata! O iei de cap si ii bagi limba'n gat cat ai clipi! Ea se va simti asa de bine incat va straluci de bucurie! Si asa incepe aventura voastra! Succes!

| Brâncuşi a răspuns:

Incearca sa iti petreci si mai mult timp cu ea si multe altele... spune-i ca este o fata frumoasa si foarte gindasa, si multe alte cuvinte frumoase, succeshappy.

| motolo9ve a răspuns:

Iesiti,petreceti timp impreuna, incearca sa o cunosti mai bine si totul o sa vina de la sine. daca si ea te place va reactiona la fel si incercati totusi sa faceti ceva special.o sa va descurcatitongue

| andreea5353 a răspuns:

Nu pot sa inteleg de ce sunteti timizi!
Poarta-te normal.