| GemPanda a întrebat:

E o Poveste mai ciudata. O prietena foarte buna era acum un an placuta fte mult de un baiat din clasa, dar ea vroia sa scape de el, ei acum ei au devenit amici si razboiul s-a incheiat. Dar fata il cam place acum, insa el e cu o prietena foarte buna de a ei... ce sfat sa ii dau?

Răspuns Câştigător
| Gabitsa_4450 a răspuns:

Pai.Am cam fost si eu pusa in situatia asta, si. sfatul meu ar' fii, sa ii propui sa ii spuna tipului in fata. Daca i'a placut atat de mult de prietena ta, inseamna ca o poate lasa pe actuala sa iubita pentru ea.;*. Sper ca ti'am fost de ajutor; x. Funda;;]?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii spui ca acel baiat are prietena si nu merita sa se arunce peste el daca are o relatie.

| AmberMyth1 a răspuns:

Am fost si eu in situatia asta dar am stat ca proasta si n-am facut nimic. eu zic ca cel mai bine ar fi sa incerce sa afle daca lui chiar ii place de fata cu care e, doar ai spus ca sunt amici. daca ezita sau spune ca asa si asa, atunci poate mai are o sansa