| anonim_4396 a întrebat:

am o problema.am fost acum ceva timp cu un baiat. din sc cu mine bine a fost o poveste ceva mai ciudata sa zicem asa.in fine asta nu conteaza.problema e ca mereu daca e vb sa vb suntem o perioada iar amici si apoi ne impacam.doar ca acum e o mica problema am vb despre relatie cu el si mi-a zis ca de fiecare data cand are antrenament se uita la geam la clasa mea dupa mine.ca ii place sa stea cu mine.ne int aproape in fiecare seara dupa ore(el invata dimineata eu dupamiaza in aceeasi scoala)dar mi-a zis ca acum nu vrea o rel cu o fata si etc.si mereu cand ne int se tot tine de mine sa ma duc la el.sa dorm la el chiar daca parintii lui sunt acasa.mereu face asa eu nu stiu ce sa cred daca ma place sau nu-s.ne tinem de mana.habar n-am ce sa cred nu stiu cum sa-l fac sa tina la mine.eu tin ff mult la el si prietenul lui mi-a zis ca atunci cand a fost in turneu la pus sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el si pe urma mi-a dat sms si a zis ca si el vrea si acum mie imi zice ca nu stiu ce.eu i-am zis ca nu stau dupa el daca e cu din astea.ca eu am o gramada de baieti care si-ar dori sa ies la un suc da`pai sa mai fiu cu ei. da na totusi el e altfel.va rog un sfat cevabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Buna!
Din cate am citit am observat ca esti o fata foarte draguta la care tin multi baieti. Despre baiatul cu antrenamentul, pot sa zic ca, chiar te place, tot ce ai scris sunt semnele prin care un baiat place o fata. Insa, nu vrea inca sa inceapa relatia, probabil ca nu are timp. Daca tu il iubesti, asteapta pana cand te va intreba daca vreti sa fiti impreuna. Daca nu vrei sa astepti, sunt destui baieti care vor sa fie cu tine, din cate ai zis, deci ai de unde alege. thinking Bafta in a lua decizia corecta. kiss

4 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Cred ca te place, dar e mai timid sau pur si simplu vrea s`o luat incetisor, sa va cunoasteti mai bine si apoi sa oficializati relatia. Succes!

| simf a răspuns:

Sfat: lasa baietii, ai o viata inainte pentru ei, si apuca-te zdravan de invatat limba romana.

| mylifeisforyou a răspuns:

Simf invata tulaughing)

| Fishhh a răspuns:

Ramai doar prietena cu el