| Anileda a întrebat:

M-am bagat cu un baiat in relationship pe fb deoarece suntem amici si vroia sa scape de o fata care se tinea dupa el.Trecand peste asta a vazut si baiatul pe care eu il plac dar m-a refuzat ca cica nu are nicio atractie chestii din astea si a inceput sa ii spuna te-ai combinat cu aia. eu niciodata nu as fi facut asta. Ce sa inteleg din aceasta poveste?

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ce ai putea sa intelegi? Ca el era curios. Sa nu te gandesti ca te place, doar din atat. E bine sa gandesti pozitiv, dar nici chiar asa. Nu-ti face sperante degeaba, pentru ca nu are rost. Pe baiatul pe care-l placi, iti sugerez sa-l ignori. Daca nu are nici o atractie fata de tine, atunci tu de ce sa ii arati ca esti atrasa de el? Scoate in relationship de pe facebook, pentru ca mai vad si altii si nu cred ca vrei sa inteleaga altceva.

| clauphotograph a răspuns:

Ca sunt 2 babuinilaughing sfatu meu nu te mai baga in chestii din astea virtualetongue, daca vrei sa mai vbim lasa id:*