| of983 a întrebat:

E ok daca am 14 ani si beau aproape in fiecare zi cate 1-2 beri cateodata si 3, vara asta cred ca am baut la bere cat n-am baut toata viata mea

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e ok.
Dar daca te simti ok, da-i ca merge. Eu nu am avut probleme.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai luat-o de acum, nu e bine. Vei ajunge alcoolic cat de curand.

| Violleta2022 a răspuns:

La 14 anisori poti face coma alcoolica chiar si de la o bere, fiindca ficatul tau este de copil, inca nedezvoltat si nu poate procesa alcoolul.

| ReddY25 a răspuns:

Deloc nu e

| Anoniim56M a răspuns:

Continuă tot asa laughing o să ajungi bine pe viitor...