| xXx_6498 a întrebat:

Viata... ce inseamna lucrul asta pana la urma? Nici nu stiu cum a trecut zile astea de vara(chiar nu stiulaughing nu glumesc), de multe ori ma intreb dc mai traiesc, nici nu stiu dc scriu acest lucru pe TPU, am avut o relatie cu o fata pe care am iubit-o si o iubesc in cont foarte mult, cand s-a despartit de mine, am plans zile intregi, si inca o iubesc atat de mult da orce as face nu mai pot schimba nimica, vara asta am baut aproape in fiecare zi cred ca daca stau sa ma gandesc bine am baut mai multa bere decat apa, vara asta am fumat mai mult ca in toata viata mea, si pot sa spun, chiar daca sunt trist din cauza dragostei, pot sa spun ca vara asta a fost ce mai TARE! Acu de curand m-am indragostit de alta fata cu care nu cred co sa fiu vrodata si am stari foarte proaste, vara asta am iubit, am pierdut, am baut si am fumat, si tot pot zice ca m-am distrat de minune!

Vara voastra cum a fost?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Vara mea ...plictisitoare si trista
cam ca toata viata mea de altfel...

| ladygaga a răspuns:

Vara mea a fost super tarelove struck

M.am distrat cu prietenii in fiecare zi de dimineata pana seara stateam
Am cunoscut persoane noi, mi.am largit gasca de prieteni si lucru asta ma bucura foare mult.Mereu e bine sa.ti faci cate un prieten pentru ca nu stii cand vei avea nevoie de ajutor.Bine nu zic doar sa ai un prieten ca sa te ajute doar ci si sa va distrati, sa radeti etc

In fine.
cred ca a fost cea mai tare vara din toate si imi pare rau ca s.a terminat acum :-s si incepe scoala si bla bla bla n.am chef