| UmbraDeVulpe a întrebat:

E ok daca speli penisul si cu apa rece pana la urma? Sau mai bine doar cu apa calda? Ca eu l-am mai spalat si cu apa rece de multe ori si nu am patit nimic. Inseamna ca e ok si cu apa rece sau totusi nu e?

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu apa rece se face mic.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Serios. Dar nu pentru totdeauna, stai linistit.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Se strânge.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, ca nu curata sperma uscata si nici nu elimina toate resturile de murdarie si urina.
Spalarea trebuie sa se face dimineata si seara cu apa calda si sapun si absolut intotdeauna, dupa mas-tur-bare.

| dullcat a răspuns:

Foloseste apa calduta, nu rece, nu fierbinte.

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns:

E mai bine sa folosești apa călduță,ca apa de vara in acea zona, daca te speli cu apa fierbinte riști să ramai infertil, asta daca o faci frecvent și daca te speli cu apa abia suportabila sau fierbinte.
Poți și cu apa rece, este ok și cu ea, nu te afectează în vreun fel.

| VadimIvanov a răspuns:

Apa rece e mai bună. Că nu se întâmplă nimic dacă folosești apa rece.

| PrinceCharming a răspuns:

Eu folosesc numai apa rece.

Răspuns utilizator avertizat
| PrinceCharming a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da. Si e vioi. Rup patul cate 2-3 ore.

Răspuns utilizator avertizat
| PrinceCharming a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pe corp nu ci doar acolo. Bunica mea care era nemtoaica se spala jos numai cu apa rece tot timpul anului iar chiloti nu a purtat niciodata. Si era o poamaaaa.

Răspuns utilizator avertizat
| PrinceCharming a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Adica se culca cu cine nimerea. Asa mancarimi avea.

| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Isi bate joc de tine. Femeile nu au voie sa se spele cu apa rece in zona intima deoarece duce la probleme mari de sanatate.

Răspuns utilizator avertizat