| Maiiiiia a întrebat:

Credeti ca e posibil sa iubesti doua persoane in acelasi timp ?

Răspuns Câştigător
| Bogdan01234 a răspuns:

Se poate sa iubesti 2 persoane in acelasi timp. dar trebuie sa te intrebi insa de ce o faci? ca nu iubesti pe ambele din acelasi timp. deci daca ai ajuns sa iubesti pe cea de-a 2-a persoana inseamna ca ceva nu e ok cu prima. de putut se poate dar nu poate fi vorba despre aceeasi iubire in cazul ambelor persoane happy

| Maiiiiia explică (pentru Bogdan01234):

Da mi frica sa-i ranesc angry

| Bogdan01234 a răspuns (pentru Maiiiiia):

Te cred... insa cum am spus si prima data nu ai ajuns degeaba sa iubesti 2 persoane. si daca afla inainte de a te decide tu, sunt sanse mari sa ramai cu nimic. trebuie sa te gandesti ce iti este tie mai bine si cine te face sa te simti mai bine happy

3 răspunsuri:
| silvano a răspuns:

Buna! interesanta intrebare! Da este foarte posibil, stiu asta deoarece m-am aflat in situatia ta... Multa bafta si nu ranii.