| jojo_3822 a întrebat:

E un baiat la mine in clasa care nu este frumusetea intruchipata dar ma atrage.Si cred ca si el ma place...se uita mereu la mine si imi zambeste.Suntem colegi de cand a inceput anul scolar si nu am vorbit deloc. Acum cateva zile mi-a dat add.Nu stiu ce sa fac.Sa ma bag eu in vorba pe mess sau sa astept sa"faca el primul pas"?

Răspuns Câştigător
| paodoolse a răspuns:

Uite care e faza chestia e ca tu il placi deci tu ar trebui sa faci primul pass. Fii atenta mereu cand se uita la tine tu incearca sa ii zambesti si incearca sa ii pui diferite intrebari ca de ex: ce ora avem dupa asta ceva de genu arata-i ca iti place de el. Daca te va ignora la intrebari atunci inseamna ca el are deja prietena sau lui nu ii place de tine. Pur si simplu incearca sa ai incredere in tine asta conteaza cel mai mult...succes:X:X:X:X fundita?

3 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! si eu patesc acelasi lucru insa cred ca ar trebui sa faci tu primul pas sa il bagi in seama. In cazul meu el ma baga in seama insa nu cred ca ma place. succes. fundita?happy

| andreea_1432 a răspuns:

Intra pe elsmug

| igcompany a răspuns:

Pai daca te atrage baga-l in seama. Da-i de inteles ca vrei sa fiti prieteni si el daca este interesat... iti vei da seama pe urma.