| anonim_4396 a întrebat:

E unu care il plac si nu stiu daca ma place si el.azi cand eram pe holul scolii eram cu o colega in fata lui el era in spatele meu cam la 1 metru distanta, cand am intors capul sa vad daca vine o alta colega l-am prins cum se uita insistent la mine.si nu e prima oara.la ora de sport a lui noi am mers adica eu si colegele mele sa vedem cum danseaza fetele de la el din cls.la inceput el nu statea in sala si a plecat cand am venit eu el a venit si s-a reasezat.acum as vrea sa stiu ce sa credbig grin a si apropo se da pe mess ca are 20 de ani si ca e din brasov. Ia zis colegei mele ca la intrebare eabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut alinutzo!happy
Nu inteleg cu ce rost cu ce rost pui aceasta intrebare, cand dn punctul meu de vedere este mult prea evident ca te place. Daca ii acorzi si tu putina atentie atunci sunt hipersigura ca va putea iesi ceva intre voi. Deci fi increzatoare in fortele proprii, si nu uita, un farmec ca al tau nimeni nu mai are. Deci mult succes la agatat happy

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cred ca e oarecum atras de tine.Vezi ce fac.trage-l si mai mult, zambeste-i, uita-te la el, vorbeste cu el... Dar nu fi prea insistenta ca s-ar putea sa se plictiseasca.big grin

| LoryM22 a răspuns:

Daca te priveste insistent, priveste-l si tu sa vada ca si tu il palci apoi o sa aiba curaj sa vina sa vb cu tine sau sa va intalniti si in afara orelor.Numai bine!

| DrViorel a răspuns:

Sti e cam ciudat in sec 21 mai nou fetele vin la baieti nu invers, si poate din cauza ca voi sunteti mai multe ca noi. oricum daca il placi fa tu pasul si arataic a esti hotarata si tinel in frau, nu-l lasa sa se joace cu tine, daca observi ca nu merita spui la revedere. Succes si O zi buna!

| aura_7391 a răspuns:

Buna! Poi daca vezi ca se uita la tine insistent inseamna ca ar vrea sa iti spuna ceva dar nu gasescte cum sa se afle in vorba cu tine.Crede-ma ca si eu am trecut prin asa ceva.Si acum acel baiat care ma privea insistent zi de zi este prietenul meu.Si nu uita ca nu trebuie sa ii dai multa atentie! Deoarece va vedea ca il placi mult si atunci va spune ca nu mai are rost sa vorbeasca cu tine deoarece se vede ca esti coapta dupa el! Ai grija ce faci si succes!

| flory_2293 a răspuns:

Te place, ooooooooo doi porumbeibvhappy