| hollylollypop a întrebat:

E vorba despre un baiat cu un an mai mare ca mine pe care il plac...adica e tare dragut! M-am dat la el, iar el s-a dat la mine dar cand l-am intrebat pe mess daca ma place... a evitat subiectul asta si nu am mai insistat pe tema asta. Cum stiu daca ma place?"

Răspuns Câştigător
| CrazyClery a răspuns:

Ai procedat foarte bine atunci cand nu ai mai insistat pe acea tema. vorbeste cu el, cunoastetiva mai bine, imprietenitiva, poate o sa iti raspunda la intrebarehappy

1 răspuns:
| gabrielgypps a răspuns:

Te-ai dat la el si el s-a dat la tine? asta inseamna ca a-ti facut si sex.sau ce reprezinta?