| ShyGirl a întrebat:

E vreo problema(cu mine) daca la 16 si ceva.nu am avut o relatie mai lunga de 2 luni? Nu stiu, pur si simplu, nu pot sa stau cu un baiat mult, ma plictisesc repede.

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi, gasesc ca este un lucru bun, ca nu te poti atasa prea mult de un baiat, inseamna ca sunt anosti, nu prezinta nici un interes pentru tine, pentru ca nu te depasesc intelectual sau sunt supreficiali in ceea ce fac. Ti-as recomanda un prieten mare mare dacat tine cu 3-4 ani, dar nu garantez nici atunci ca o sa fii multumita, baietii copilaresc pana la adanci batraneti, iar pe noi ne plictiseste acest lucru. Oricum sa stii ca imi place cum gandesti, repet, nu dispera, VEI GASI BAIATUL CARE SA-TI PLACA, dar fii foarte atenta, sa nu te indragostesti prea tare de el si sa-i treci cu vederea defectele, iar cand i le descoperi, sa nu fie prea tarziu si sa suferi din dragoste, deci, mare atentie.

| ShyGirl explică (pentru elena):

Mare dreptate ai avut acum aproape 3 ani, am aproape 19 ani acum, si o relatie de 1 an si 3 luni. Recorodu'meu big grin

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu e o problemă, ţinând cont de vârsta ta e oarecum normal. Baftă!

| Rez0o a răspuns:

Ce sa fie ne-regula
E in regula fata...
Doar nu ai 30 de ani
Stay linistita
tongue