| madutza_2563 a întrebat:

Cum sa incepthinking eu nu pot sa stau foarte mult cu un baiat deoarece ma plictisesc ff repede de elbig grin.credeti ca e ceva in neregula cu mine? de ex acum, sunt d 2 luni cu un baiat pe care mi l`am dorit mult d tot, si intr-un final am reusit sa-l am dar acum nu mai imi place la fel ca la inceput si asta mi s-a intamplat de fiecare data si nu stiu ce sa mai fac, cum sa procedez ca de cele mai multe ori am tendintza de a ma desparti de elcrying

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este o lipsa de maturitate. Stii ce te va aduce cu picioarele pe pamant? Un barbat pe care il vei iubi cu adevarat si care se va plictisi de tine. Incercarea asta te va face sa-i apreciezi pe cei din jur mai mult si sa renunti la egocentrism.

| monyk a răspuns:

Buna, pai sti cum e fructul interzishee hee, odata ce il ai iti pierzi interesul, asa se intampla adesea, asta pentru ca asa e felul tau, sau poate nu ai intalnit tu unu care sa iti puna capachappy, ai sa vezi cand vei iubi o persoana, nu te vei mai plictisi deloc, ti-ai petrece tot timpul alaturi de el si nu ai mai gandi in acest fel.Acum e ca o joaca si e bine sa nu pui suflet cel putin inca, viata e frumoasa, distreaza-te cat ai timp, ca atunci cand vei intalni un baiat la care sa tii ai sa vezi ca se schimba placa, iubirea asta:X...

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E vorba ca nu esti o persoana echilibrata.Ai ravnit mereu la ceea ce nu poti avea si acum cand reusesti ti-ai pierdut interesul.Esti genul de vanator care iubeste la nebunie sa vaneze specii rare dar care nu se mai sinchiseste de restul dupa ce reusestewinking Grow up!

| RaluE a răspuns:

Depinde si de varsta ta; cu timpul te vei maturiza si va disparea aceasta plictiseala. Nu e nimic in neregula cu tine, stai linistita; multi sunt in postura ta, se maturizeaza mai greu dar nu e de disperat. Ai rabdare si vei vedea ca timpul le vindeca pe toate :*.

| MidnightLady a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc, dar nu astepta maturizarea caci s-ar putea sa vina fara schimbarea dorita, si sa ramai la fel big grin De ce nu iei totul asa cum e? De ce vrei sa pui suflet, ca sa ai motive de suferinta pe viitor? Eu te ( si ma tongue ) consider norocoasa din acest punct de vedere.winking

| alexxa18 a răspuns:

Asa se intampla mereu...tocmai din cauza ca ti l'ai dorit foarte mult si ai reusit sa'l ai, te plictisesti atat de repede straight face tie ti'ar trebui unul care sa-ti placa dar care sa nu te vrea tongue poate atunci o sa acorzi mai multa importanta celor din jur big grin

| fsdfdsfdsf a răspuns:

. asa mi se. ntampLa si mie straight face