| PuяpℓeMusic a întrebat:

Buna!
Am 17 ani si pana acum nu am avut o relatie mai lunga de cateva saptamani.
Pur si simplu ma plictisesc repede de toti prietenii.

Ceva sfaturi si pentru mine?big grin

Răspuns Câştigător
| Metempsihoza a răspuns:

Nu are nimeni cu ce te sfatui. O sa vine un moment in care vei intalni pe cineva cu care vei vrea sa fii pe vecihee hee pana atunci ai toata libertatea sa continui distractia asta >big grin

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te-ai îndrăgostit de aceea te și plictisești!
Pa, pa.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu ai ce face in legatura cu asta.Nu stii ce vrei si de cine iti place de aia te plictisesti repede.

| RrEe4 a răspuns:

Salut! de unde esti? contacteaza-ma si ai sa vezi ca de mine nu ai sa te plictisesti!

| ttina a răspuns:

Buna Mai intai indragostestete si dupa nu o sa te mai plictisesti, pentru ca odata ce iubesti nu te plictisesti de persoana iubita. fa-ti sentimente pentru ea

| AllexxanddraBbe a răspuns:

Nu ai gasit pana acum baiatul care sa aiba acel ceva. Incearca sa mai cauti, iar atunci cand il vei gasi nu te vei plictisi niciodata pentru ca va oferiti dragoste reciproc.

| CeCapAi a răspuns:

Papusa mica,nu astepta dragostea, ea vine pe nepregatite si nu atunci cand o astepti, vine ea stai fara grijahappy

| yulyanna08 a răspuns:

Buna! Si eu sunt la fel ca tinehappy...