| George915 a întrebat:

Salutare TPU, am și eu nevoie de un sfat de la voi. Vine Ziua iubitei mele și nu știu ce sa cumpar, face 16 ani. Ea nu poarta deloc brățări, ceasuri, lanțuri, inele indiferent de care ar fi. Va rog sa imi dați idei, dar in afara de ursuleti de plus, rame, căni pentru ca acestea i le-am făcut cadou deja. DAU FUNDA! VA ROG SA MA AJUTAȚI, timpul e scurt

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Incearca un album de arta sau o esarfa.

| Adry05 a răspuns:

Parfum? Un buchet mare de flori? Un obiect vestimentar?
Poate daca i-ai lua tu un ceas sau o bratara ar purta. Si eu stiu o tipa care nu purta cam nimic pe mana si cand a primit un ceas de la iubitul ei il purta mereu.

| AutumnDay a răspuns:

Un buchet de flori si o cutie cu bomboanele ei preferate - mi se va parea intotdeauna ca florile sunt cel mai de efect cand vine vorba de a darui ceva unei fete, indiferent de motiv sau eveniment.

| GoldenZenith a răspuns:

Perna personalizata cu o poza de a voastra?

Un album de poze improvizat de tine?

O cupa pentru cea mai buna iubita?

Un ceas de perete cu poza/poze de-ale voastre?

Un puzzle personalizat cu o poza de-a voastra?

happy