| SweetHeart a întrebat:

Ei bine, pentru inceput sa va povestesc pe scurt viata mea.Anul trecut, m-am indragostit lulea de un baiat.Eram gata sa-mi dau viata pentru el.Acum e impreuna cu cea mai buna prietena a mea.Am prins o ura pe ea si juram sa ma razbun cum se poate de josnic.Insa mi-a trecut dragostea, dar m-a facut sa sufar.Intrebarea e :
Sa ma mai razbun sau nu?
Doar e prietena mea cea mai buna si ma simt bine alaturi de ea, dar oricum m-a facut sa sufar. FUNDA!♥

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Si acum mai sunteti prietene?
ma faci sa rid adica ea iti ea iubitu si tu ce faci pui botu?
Eu in locu tau atunci pe moment ii faceam coafura si make upbig grin sa te tina minte toata viata.

| SweetHeart explică (pentru Roxana121):

Ai dreptate..de fapt am eu un plan...happy....insa pentru ce sa-l folosesc daca am observat ca relatia lor nu merge prea bine./..adica convorbire de genul :ce faci? bine si doar atatwinking

| Roxana121 a răspuns (pentru SweetHeart):

Daca simti nevoia sa te razbuni, atunci razbunate.
De fapt cu siguranta cind o vezi iti aduci aminte, de ce-a facut ea, si clar ca nu mai e cum era inainte. Si mersi de fundita happy