| gabrielaasamy a întrebat:

Ei TPU, va rog ajutati-ma. De 2 zile si 2 seri plang in continuare. Cunosc un baiat de 3 saptamani, el are 17 ani eu am 14
vorbeam pe whapp chesti din astea eu ii trimiteam inimi el nu.pana la urama i-am spus ca imi place de el el a zis decat ca e bine.
dar eu sunt prietena buna cu cel mai bun prieten al lui il cheama cosmin

Si i-am zis lui cosmin sa il intrebe pe robert(baiatul care imi pace)
daca ii place de mine, si robert i-a zis ca da ca sunt o fata draguta che il intereseaza de mine dar vr sa vada de la mine chiar ca ma intereseaza de el
si a doua zi mi-a zis ca nu putem avea o relatie ca sunt prea mica pentru el ca el sta cu fete de varsta lui. Si dupa el a plecat
Deci, din momentul ala am plans in continuare
Dar nu inteleg cum s-a schimbat asa de repede
E foarte dragut imi plac la nebunie gropitele si ochhi lui albastrii
De 2 zile si 2 nopti plang mereu
si mi-a zis ca el incearca sa se combine cu alta fata
mam afectionat repede de el si nu pot sa il mai uit
va rog frumos ajutati-ma, nu stiu cum sa il uit

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Omul are dreptate, la 17 ani vrea sa umble cu fete de varsta lui nu cu fetite de 14 ani.

cauta ti si tu baieti de varsta ta si lasa prostiile

| Anonymous1995 a răspuns:

Ai pus sentimente prea usor, el nu ti-a demonstrat nimic tie, te-ai atasat de el gratuit, sfatul meu e sa incepi sa vorbesti cu alt baiat si sa uiti de el